Menu
Your Cart
Tüm Türkiye'de Servis ve Montaj İmkanıŞimdi Sipariş verin

Aksesuarlar

Brand: Spring Water
**MONTAJ HİZMETİ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR**Ev ve iş yerleri için mikrobiyolojik özellikle genel su arıtma sistemdir.Özellikleri Saatte 3 Ton Su üretme kapasitesi 1" Bağlantı çapı1) Spring 50 Mikron Yıkanabilir Filtre: Şebeke suyunun işleme girdiği ilk yerdir. 50 mikronluk gözenekleri sayesinde..
2.000,00TL
Brand: Spring Water
Su arıtma cihazları 4-10 bar arası bir su basıncına ihtiyaç duyar. Bu koşullar sağlanmazsa cihazın pompalı hale getirilmesi gerekmektedir. Eğer şebeke basınıcı düşükse pompa setini satın alabilirsiniz.EĞER ŞEBEKE BASINCI İLE İLGİLİ TEREDDÜT YAŞARSANIZ WHATSAPP İLE BİZE MUSLUĞUNUZDAN AKAN SUYUN VİDEO..
250,00TL
Brand: Spring Water
Spring Water Ozon Jenerator - 300 m2 ye kadar desteklerEvinizde yada iş yerinizde otobilinizde  mutfağınız gibi bütün mekanlarda bütün kokuları bakterileri yok eder. 5 dakika  çalıştırmanız yeterlidir...
2.499,00TL
Spring Water ph 9,5 Alkali - Antioksidan Su Arıtma Cihazı - Su Kaçağı Sensörlü Spring Water ph 9,5 Alkali - Antioksidan Su Arıtma Cihazı - Su Kaçağı Sensörlü
Yeni En Çok Satanlar
1) Spring Water 5 Mikron Sediment FiltreŞebeke suyunun girdiği ilk filtredir. 5 mikronluk gözenekleri sayesinde sudaki tortu, pas, yosun, gibi suyun içinde askıda bulunan 5 mikron ölçeğindeki her türlü toz, çamur, asbest (demir su borularında kullanılan kanserojen madde) gibi kaba malzemeler..
1.899,00TL
Brand: Spring Water
Suyunuzun değerlerine göre su arıtma cihazınızı size özel olarak üretiyoruz. Ücretsiz su analizi ve fiyat bilgisi için bizi arayınız.İnternetten su arıtma cihazı satışı konusunda ilk firma olan ve TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesine (TSE-HYB Belge Numar..
15.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)